niedziela, 23 grudnia 2012

Metamorfoza MniaM._

Przed: Bardzo mi się podoba całokształt, jedynie mogłaś się bardziej wysilić jeśli chodzi o makijaż.
Po: Ja zrobiłam makijaż w neonowych kolorkach i dodałam moją ulubioną fryzurkę :)

Przed: Tutaj również nie mam nic do zarzucenia, wszystko jest ładne :)
Po: Strój dobrałam kolorystycznie do makijażu, myślę że jest interesująco.

Lepiej przed czy po?

3 komentarze:

  1. Muszę się przyznać,że bardziej podoba mi się PRZED.
    Pozdrawiam

    milusia963

    OdpowiedzUsuń
  2. Twój makijaż i stylizacja jest bardzo pomysłowa ale uważam, że do tej doll pasują bardziej stonowane kolorki więc według mnie lepiej jest przed.;pp
    LolitkaMario

    OdpowiedzUsuń