Przed: Bardzo mi się podoba całokształt, jedynie mogłaś się bardziej wysilić jeśli chodzi o makijaż.
Po: Ja zrobiłam makijaż w neonowych kolorkach i dodałam moją ulubioną fryzurkę :)
Przed: Tutaj również nie mam nic do zarzucenia, wszystko jest ładne :)
Po: Strój dobrałam kolorystycznie do makijażu, myślę że jest interesująco.
Lepiej przed czy po?

mniam.bmp)
Muszę się przyznać,że bardziej podoba mi się PRZED.
OdpowiedzUsuńPozdrawiam
milusia963
Twój makijaż i stylizacja jest bardzo pomysłowa ale uważam, że do tej doll pasują bardziej stonowane kolorki więc według mnie lepiej jest przed.;pp
OdpowiedzUsuńLolitkaMario
Pomysłowa. I to bardzo.
OdpowiedzUsuńFruzia331