Wiem, że strój nie pasuje do tego, co jest za oknem, ale na Stardoll nie o to chodzi. Niby jest prosto, ale ten strój bardzo mi się spodobał. Dobrze dobrana kolorystyka, ubrania, akcesoria a nawet twarz i lakier na paznokciach. Kocham takie czarno-białe stylizacje z dodatkiem jakiegoś kontrastującego koloru. Dodatkowa strasznie lubię żakiecik, co daje dodatkowe plusy. :)
Mam nadzieję, że się podoba :)

świetne połączenie dodatków :D
OdpowiedzUsuńDziękuje za umieszczenie mojej stylizacji ;)
OdpowiedzUsuńStylizacja jest świetna.
OdpowiedzUsuńŚwiettttnneeeee!!
OdpowiedzUsuńFruzia331