środa, 12 grudnia 2012

LOOKbook - A.n.k.s.a.

Dziś zaprezentuję Wam stylizację Patrycji.


Wiem, że strój nie pasuje do tego, co jest za oknem, ale na Stardoll nie o to chodzi. Niby jest prosto, ale ten strój bardzo mi się spodobał. Dobrze dobrana kolorystyka, ubrania, akcesoria a nawet twarz i lakier na paznokciach. Kocham takie czarno-białe stylizacje z dodatkiem jakiegoś kontrastującego koloru. Dodatkowa strasznie lubię żakiecik, co daje dodatkowe plusy. :)

Mam nadzieję, że się podoba :)

4 komentarze: