wtorek, 11 grudnia 2012

Metamorfoza apartamentu tomek11111

~Hej ! Pewnie już o mnie zapomnieliście ;c ... Dodaję ostatnią (najprawdopodobniej) metamorfozę na tym bloogu. Dlaczego: nikt oprócz tomek11111 , nie zgłosił się do kolejki.
Przed: Ładne, proste wnętrze. Krajobraz za oknem jest ,,kiczowaty'' . 
Przed: Wydaje się, że masz dużo mebli, jednak tak nie jest. Tylko to udało mi się wykombinować ;c.
Pozdrawiam Was!

3 komentarze: