wtorek, 11 grudnia 2012

Metamorfoza doncia2012

Przed: Części twarzy mi się podobają, choć są bardzo pospolite. Myślę, że brwi są zbyt wysoko, przez co twarz nie wygląda ciekawie. Lubię te włosy, ale w lepszych zestawieniach.
Po: Wyszło mi coś innego, mnie się podoba :)

Przed: Podobają mi się części tego stroju, ale osobno - zestawione razem nie wyglądają dobrze. Ta kawa pasuje bardziej do stylizacja w stylu boho. Buty kompletnie tu nie pasują.
Po: Twoja szafa mnie dobiła, na prawdę. ic ciekawego nie można z niej stworzyć. Dokup jakieś uniwersalne rzeczy, i zainwestuj w torebki!

Lepiej przed czy po?

1 komentarz: