Przed: Części twarzy mi się podobają, choć są bardzo pospolite. Myślę, że brwi są zbyt wysoko, przez co twarz nie wygląda ciekawie. Lubię te włosy, ale w lepszych zestawieniach.
Po: Wyszło mi coś innego, mnie się podoba :)
Po: Twoja szafa mnie dobiła, na prawdę. ic ciekawego nie można z niej stworzyć. Dokup jakieś uniwersalne rzeczy, i zainwestuj w torebki!
Lepiej przed czy po?

doncia.bmp)
Po :)
OdpowiedzUsuńFruzia331