Przed: Podoba mi się, kojarzysz mi się z mroźną zimą, nie wiem dlaczego. Ciekawie wyglądają oczy, i makijaż. Dobrze, że dodałaś cienie na twarz :)
Po: Moja wersja jest bardzo podobna. Ja, zrobiłam bardziej żywy makijaż, nie jest on tak dobry jak Twój, ponieważ nie umiem malować tych oczu. Zostawiłam fryzurę, ponieważ fajnie do ciebie pasuje.
Przed: Ładny, zimowy strój, lubię takie. Uwielbiam ten sweterek, dobrałaś dobre wnętrze :)
Po: Stylizacja w ciekawych, zimnych odcieniach :)

cukiereczek.bmp)
Ten komentarz został usunięty przez autora.
OdpowiedzUsuńBardzo podoba mi się stylizacja utworzona przez Ciebie . Zwłaszcza wersja z ubraniami . Fajnie wykorzystałaś tą torbę ,bo myślałam , że nie da się jej dodać do żadnej stylizacji :D . Przepraszam , ale w mojej twarzy mam sztuczne oczy , zapomniałam je zdjąć :cc
OdpowiedzUsuńPrzed , bardziej mi się podobało .
OdpowiedzUsuńŚlicznie wyglądała twoja wersja z ubraniami i zarówno z makijażem. Fajnie dopasowałaś kolorki i podkreśliłaś je ;) Pozdrawiam
OdpowiedzUsuńmilusia963
Dziękuję :)
OdpowiedzUsuń