czwartek, 27 grudnia 2012

Sylwester tuż tuż.. - czyli co założyć?


Do Sylwestra mamy już bardzo mało czasu, dlatego też trzeba powoli zbierać siły i szukać, co założyć, co dokupić, a co pozszywać. Głównym trendem Sylwestra 2012 jest srebro i geometryczne wycięcia. Warto też 'zaopatrzyć się' w długą suknię bądź wybrać wersję krótszą z obowiązkową baskinką. Ja osobiście wybrałam tą drugą i mam nadzieję, że będę dobrze w niej wyglądać. 
Na Stardoll, jak zwykle bywa nie brakuje najgorętszych trendów, więc mamy w czym wybierać. Na tą okazję przygotowałam kilka przykładowych stylizacji. Jestem bardzo ciekawa, która najbardziej przypadnie Wam do gustu.

 Świetna długa spódnica jest wręcz idealna na Sylwestra. Całego szyku dodaje jej genialny kolor - burgund. Najważniejszy całej stylizacji jest dół, dlatego też na górze nie królują żadne dodatki. Futerko jest jedyną ekstrawagancją. 

 Trzy trendy w jednej stylizacji - baskinka, geometryczne wycięcia i długa spódnica. Outfit zachowany w bardzo stonowanych kolorach. Elegancko, z klasą. Jest błysk, jest szał, jest Sylwester. 

Świetny zestaw idealny na sylwestrową domówkę. Wygodny, błyszczący. Genialny zestaw dla osób nielubujących się w sukienkach i spódnicach. Ciekawe spodnie, niebanalny naszyjnik. Trzeba zaszaleć, choć w ten jeden dzień.

 Stonowany strój za sprawą siwej sukienki. Choć jest siwa, jest bardzo ładna, wszystko za sprawą dobrze skrojonych marszczeń. By nieco 'rozweselić' cały outfit dodałam cekinową marynarkę, by błyszczeć nie tylko na parkiecie. 

 
Ostatni strój jest przeznaczony dla osób niechcących tak bardzo rzucać się w oczy. Stylizacja jest bardzo prosta, jasna i delikatna. Nie szalałam nawet z dodatkami - ciekawe buty i jedynie lekko cekinowa torebka na ramię nieco urozmaicają strój na Sylwestra. 

Którą stylizację wybrałybyście? Która jest najgorsza?

5 komentarzy:

  1. Wszystkie stylizacje są ciekawe i eleganckie, trudno mi było wybrać jednak najbardziej podpasowałami stylizacja pierwsza. Jest gustowna i bardzo ładna. Pozdrawiam
    milusia963
    P.s. Najgorszej stylizacji nie ma! ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. W pierwszej spódnica jest wiśniowa, burgund to zupełnie inny odcień. W drugiej spódnica jest asymetryczna, jak kto woli. A na sylwka ie wybrałbym żadnej ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. zwariowane te stylizacje ale ja jako spokojny człowiek wybrałabym dwie ostatnie no i może jeszcze tą trzecią <3
    dla mnie najgorszą stylizacją jest ta pierwsza bo uważam, że za dużo tam wszystkiego, ale sama w sobie stylizacja jest mega pomysłowa tylko nie wpasowane w me gusta xD
    Pozdrawiam LolitkaMario

    OdpowiedzUsuń
  4. Najlepsza ta ostatnia xDD
    co założyć? Ja zakładam prostą, pudrową koronkowa sukienke ;)

    OdpowiedzUsuń