Kolejny tydzień za nami, kolejne wydarzenia za nami. Ten tydzień nie owocował w wielkie i bardzo ważne wydarzenia. Niemniej jednak przedstawię Wam kilka tych najważniejszych. Czyli przed nami - Horyzont zdarzeń, czyli tygodniowe podsumowanie.
1) 21.01 (poniedzialek) - do Starplazy weszła nowa kolekcja Spectacular. Jej ceny wahają się od 5 do 13 sd i od 75 do 90 sm. Sama kolekcja jest dość uniwersalna, ale przynajmniej ja dość rzadko kupuję tego typu dodatki.
![]() |
| źródlo: uzaleznieni.blogspot.com |
2) 23.01 (środa) - długo oczekiwana kolekcja w Tress-up weszła w końcu do Starplazy. Poprzednia kolekcja - slynąca z mega-kiczu została przysłonięta dobrze wykonaną i ciekawą kolekcją. Cała kolekcja jest bardzo interesująca i sądzę, że każdy powinnien znaleźć jakąś fryzurkę dla siebie. Jest jednak jeden minus - w kolekcji nie ma ani jednej fryzury za sm. Szkoda.

3) 25.01 (piątek) - pojawiła się nowa kolekcja Basic. Tak, z tego bardzo się cieszę. Nowa dostawa aż kipi od dodatków, mebli i akcesorii, a co najważniejsze - wszystko za sm. W ten sposób można kupić nie tylko świetne meble, by fajnie zorganizować nowy pokój, ale także można pozbyć się sm. Dwie zalety w jednym.


W tym tygodniu, tak jak wspominałam, było bardzo mało zmian czy też ważniejszych wydarzeń. Miejmy nadzieję, że w tym tygodniu zdarzy się coś wyjątkowego :)
A według Was - które z tych wydarzeń jest najważniejsze?
I co sądzicie o tych nowych kolekcjach?

jak dl mnie najważniejsze było Bacic, ponieważ każdego na to stać i na pewno wszyscy coś kupią, w następnej kolejności Tress up. Z nowego spectacular nic nie kupiłam i sądzę że wiele osób postąpiło podobnie do mnie.
OdpowiedzUsuńMistAsh29634
Według mnie najważniejsza jest dostawa do Tress up, następnie kolekcja Basic. Na końcu Spectaculat (chociaż okularki są dość ciekawe):)
OdpowiedzUsuńNajbardziej ciekawsza była dostawa do Tress Up, Basic i Spectacular,są też ciekawe.
OdpowiedzUsuńZ żadnej dostawy nie skorzystałam, ale być może zakupię jakąś fryzurkę :D Mebli nie kupuję gdyż, kompletnie nie umiem robić pokoi. Gdy najdzie mnie jakiś pomysł, to z pewnością coś kupię ;P
OdpowiedzUsuńTress Up, Basic najciekawsze. Strasznie mi się podoba fyzura loreen
OdpowiedzUsuńMam zamiar właśnie kupić kilka fryzur z Tress Up,bardzo udana dostawa.Do Basics też zajrzę i myślę o kupieniu kilku mebli.Zazwyczaj nie kupuje biżuterii do salonu piękności,a tutaj nie zrobię wyjątku.
OdpowiedzUsuńSuper!
OdpowiedzUsuń