poniedziałek, 28 stycznia 2013
Wyniki Krytyki na Dywaniku.
Pierwszą część Naszej Krytyki na Dywaniku wygrywa..
K-i-n-i-a
. Zgłoś się do mojej (Saritka1995) Księgi. Będzie czekała na Ciebie
NAGRODA-NIESPODZIANKA
!
Ponadto K-i-n-i-a weźmie udział w Ankiecie Miesiąca na najlepiej ubraną doll.
2 komentarze:
domena_x
28 stycznia 2013 14:46
Gratuluję ! ;)
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Fruzia331- Fuck You Bitches
27 maja 2013 16:55
Congratz! :)
Fruzia331
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Gratuluję ! ;)
OdpowiedzUsuńCongratz! :)
OdpowiedzUsuńFruzia331