poniedziałek, 28 stycznia 2013

Wyniki Krytyki na Dywaniku.


Pierwszą część Naszej Krytyki na Dywaniku wygrywa..

K-i-n-i-a. Zgłoś się do mojej (Saritka1995) Księgi. Będzie czekała na Ciebie NAGRODA-NIESPODZIANKA!

Ponadto K-i-n-i-a weźmie udział w Ankiecie Miesiąca na najlepiej ubraną doll.

2 komentarze: