Kolejny tydzień i przed nami kolejna dawka krytyki. Tymczasem pod ostrze idą:
* kiniusia001
* LipstickFresh
* LadyGucci99
* Carmen.10.
Na koniec oddajcie koniecznie Wasz głos na najlepszą stylizację. Na zwycięzce czeka NAGRODA-NIESPODZINKA.
Carmen.10.
Saritka1995: W sumie nie ma się do czego przyczepić. Wszystko jest bardzo zachowawcze i bardzo .. proste i banalne. Często jeden szczegół stylizacji urozmaica ją, jednak tutaj czegoś takiego brakuje. Nie wiem, co sądzić o tym outficie - z jednej strony nie ma większych błędów, ale z drugiej nic nie powala mnie na kolana. Jestem na NIE.
LadyKinga199: Koncepcja była, ale jest za pusto. Nijaka, prosta stylizacja, która mi się nie podoba. Oczywiście róż i czarny świetne połączenie. Wybierając tą bluzkę tylko pogorszyłaś sprawę. Zero biżuterii, bez torebki? Chyba się śpieszyłaś. Jestem na NIE.
kiniusia001
Saritka1995: Nie podoba mi się totalnie żaden element tej stylizacji. Absolutnie nic. Nie pasują one do siebie, nie tworzą całości. Nie widzę nawet pomysłu, jaki chciałaś stworzyć. Zaczynając od góry - nie podoba mi się kurtka, jej kolor i fason. Pacyfka? Nie tutaj. Spodnie? Ym.. kolor, fason - źle wpływa na figurę dollki. Torebka - w kwiatki, co czego? O butach już lepiej nie będę wspominać. Jestem na NIE.
LadyKinga199: Nie jest najgorszej. Stylizacja ma zarówno plusy jak i minusy. Minusami są buty i koszulka. Koszulka dlatego że nie ożywiła stylizacji a powinna. Kolory cudowne! Spodnie świetnie współgrają z torebką. Na lewą rękę założyłabym bransoletkę. Medoll bardzo ładna :) Jestem na TAK.
LadyGucci99
Saritka1995: Mam mieszane uczucia co do tej stylizacji. Góra, o dziwo, podoba mi się. Ten kapelusz, szalik z Gucci, pikowana marynarka. Dół jest do wymiany - począwszy od spodni - nie lubię takich fasonów, buty - absolutnie z innej bajki. Torebka do całości nie pasuje, jest ładna, ale tutaj, z aplikacja kwiatów nie sprawdza się ani trochę. Jednak ja muszę oceniać całość, także jestem na NIE.
LadyKinga199: O Boże... Może jeszcze tak 3 kurteczki zimowe i sandałki? Totalnie Ci nie wyszło. Torebka z innej planety, kapelusz i buty z innej pory roku i cudownie wystająca koszulka. Spodnie za krótkie a co do ilości szalików to już się nie wypowiem. Po prostu za dużo tego wszystkiego. Nazwałabym tą stylizację "Cztery pory roku". Jestem na NIE.
LipstickFresh
Saritka1995: Na koniec najlepsza stylizacja. Prosta, przemyślana i dobrze wykonana. Ponadto widzę tutaj bardzo ciekawe dobranie dodatków. Nie ma tutaj zbyt dużo rzeczy, ale jako całość dobrze się prezentuje. Czasem mniej, znaczy lepiej. Jestem na TAK.
LadyKinga199: Kolejna stylizacja wyglądem identyczna. Widziałam już miliony takich stylizacji. Nie przeczę podoba mi się, nawet bardzo. Mam jedną uwagę co do tej koszulki. Dałabym białą dla odróżnienia :) Jestem na TAK.
Pora na ankietę. Głosujcie na najlepszą stylizację tego tygodnia.




Moim zdaniem najlepszą stylizacje ma LipstickFresh,ciekawe buty zrobiła :)
OdpowiedzUsuńostatnia stylizacja rzeczywiście jest najlepsza ze wszystkich ;) zagłosowałabym na pierwszą, ale zarobiła ode mnie duży minus za brak torebki i dodatków ;P
OdpowiedzUsuńCarmen.10.
OdpowiedzUsuńNic oryginalnego. Góra wygląda w miarę porządnie, ale spodnie i buty są niedopasowane. Mogła stworzyć ładny, różowy look, a wyszło jak strój dla pani z klubu go go.
kiniusia001:
Stylizacja nie wybija się niczym. Jest nudna, monotonna i typowa. Kolory nie zachwycają. Widać, ze dziewczyna zrobiła ją tylko dlatego by dostać "tak". Teoretycznie powinna je dostać, gdyż wszystko do siebie pasuje kolorystycznie i są zachowane proporcje. Ale to nie o to chodzi. Stylizacja powinna się czymś wybijać, wyróżniać ONA MA ZACHWYCIĆ. A tu? Szkoda gadać..
LadyGucci99
Stylizacja miała być "z górnej półki". Ale jak zwykle coś nie wyszło. Przede wszystkim spodnie. Ja rozumiem, teraz taka moda, ale kto normalny wychodzi w kurtce i spodniach 7/8? Do tego buty. Pfuj. I ta torebka. Pfujx2 . Bluzka, którą użytkowniczka założyła pod kurtkę, także nie dodaje uroku. Nie mam jedynie zastrzeżeń co do kapelusza, kurtki i szalika.
LipstickFresh
Nie podoba mi się. Owszem, wszystko jest ładne, kolory współgrają, ale brak tu dodatków! Stylizacja jest martwa. Dominuje tu jedynie czerń i brąz. Na miejscu użytkowniczki dodałabym parę dodatków i zmieniła spodnie.
O to moja osobista opinia.
Z poważaniem.
usunieta123
Jestem na nie.
OdpowiedzUsuń