Makijaż to dosyć ważna rzecz w życiu realnym, jak i na stardoll. Bez niego nasza doll wyglądałaby nijak. Ale każdego z nas mogą spotkać problemy typu -' jak ją pomalować'?. Dlatego postanowiłam zrobić poniższy poradnik. Mam nadzieje, że się spodoba. Za tydzień mam w planach też zrobić poradnik o makijażu, ale już o takim z wyższej pułki.

Bardzo ładny makijaż.Prosty,ale w fajnych kolorach i ogólnie wszystko fajnie ze sobą współgra.Przyjemny dla oka make-up :]
OdpowiedzUsuńBardzo mi się podoba ten make-up !
OdpowiedzUsuńkami151
Dla mnie zbyt różowy ;)
OdpowiedzUsuńBardzo fajny makijaż, lecz nie lubię różowego ;P
OdpowiedzUsuńNie mogę patrzeć na te policzki
OdpowiedzUsuńZ daleka nie powiem, ale pewnie nie wygląda najgorzej, ale z bliska nieco poraża :D
OdpowiedzUsuńZmieniłabym kolory pudrów na policzkach, reszta okej. ;)
OdpowiedzUsuńZgadzam się :>
Usuń