Zasady są banalnie proste. Należy zrobić stylizację mojej Doll
(Saritka1995) z tą oto sukienką:
Należy ubrać jak najładniej moją Doll właśnie z jej użyciem. Pracę należy zalinkować i wysłać tutaj w komentarzu. Nie muszę chyba dodawać, że trzeba być obserwatorem bloga?
Nagroda: właśnie ta sukienka ze Stylien.
Wyniki podam tylko wtedy, kiedy będzie minimum 10 zgłoszeń.

Zgłaszam się :)
OdpowiedzUsuńOto moja praca:
http://oi50.tinypic.com/5zeat4.jpg
Kinga087
Zgłaszam się ;)
OdpowiedzUsuńhttp://imgur.com/Cf31GTJ
Maniakpupili
zgłaszam się :-)
OdpowiedzUsuńhttp://i47.tinypic.com/25rjvp5.png
(szkoda, że nie masz żadnej czarnej kopertówki :(( )
jamajka98
zgłaszam się ;D
OdpowiedzUsuńhttp://i45.tinypic.com/352jhiu.jpg
kasia_teens
OdpowiedzUsuńPrace prześle potem
Zgłaszam się :)
OdpowiedzUsuńhttp://img59.imageshack.us/img59/4840/metar.png
Zrobiłem taką Elegancką Francję, jestem bardzo zadowolony z wykonania kopertówki ;)
jarus55
Nie mam szans -.-
UsuńZgłaszam się ;p
OdpowiedzUsuńhttp://tinypic.com/view.php?pic=5x3kpf&s=6
misslola_88
Mistrzyni Painta :D
UsuńZgłaszam się.
OdpowiedzUsuńhttp://imageshack.us/photo/my-images/59/konkursab.png/
missalunia12345
Zgłaszam się.
OdpowiedzUsuńhttp://oi49.tinypic.com/33z9p1j.jpg
usunieta123
Zgłaszam się.
OdpowiedzUsuńimg72.imageshack.us/img72/7357/saritka1995.png
LadyYorkLove
xx
Nie miałam lepszego pomysłu, ale co mi tam, zgłaszam się
OdpowiedzUsuńhttp://img11.imageshack.us/img11/2969/saitka.png
oliwcia_paris
Zgł się.
OdpowiedzUsuńMissDirtyFresh
http://imageshack.us/photo/my-images/715/saritka.png/