środa, 20 lutego 2013

Konkurs.


Zasady są banalnie proste. Należy zrobić stylizację mojej Doll 
(Saritka1995) z tą oto sukienką:


Należy ubrać jak najładniej moją Doll właśnie z jej użyciem. Pracę należy zalinkować i wysłać tutaj w komentarzu. Nie muszę chyba dodawać, że trzeba być obserwatorem bloga? 

Nagroda: właśnie ta sukienka ze Stylien.

Wyniki podam tylko wtedy, kiedy będzie minimum 10 zgłoszeń.

14 komentarzy:

  1. Zgłaszam się :)
    Oto moja praca:
    http://oi50.tinypic.com/5zeat4.jpg

    Kinga087

    OdpowiedzUsuń
  2. Zgłaszam się ;)
    http://imgur.com/Cf31GTJ
    Maniakpupili

    OdpowiedzUsuń
  3. zgłaszam się :-)

    http://i47.tinypic.com/25rjvp5.png

    (szkoda, że nie masz żadnej czarnej kopertówki :(( )

    jamajka98

    OdpowiedzUsuń
  4. zgłaszam się ;D
    http://i45.tinypic.com/352jhiu.jpg


    kasia_teens

    OdpowiedzUsuń
  5. Zgłaszam się :)

    http://img59.imageshack.us/img59/4840/metar.png

    Zrobiłem taką Elegancką Francję, jestem bardzo zadowolony z wykonania kopertówki ;)

    jarus55

    OdpowiedzUsuń
  6. Zgłaszam się ;p

    http://tinypic.com/view.php?pic=5x3kpf&s=6

    misslola_88

    OdpowiedzUsuń
  7. Zgłaszam się.
    http://imageshack.us/photo/my-images/59/konkursab.png/

    missalunia12345

    OdpowiedzUsuń
  8. Zgłaszam się.

    http://oi49.tinypic.com/33z9p1j.jpg

    usunieta123

    OdpowiedzUsuń
  9. Zgłaszam się.

    img72.imageshack.us/img72/7357/saritka1995.png

    LadyYorkLove
    xx

    OdpowiedzUsuń
  10. Nie miałam lepszego pomysłu, ale co mi tam, zgłaszam się

    http://img11.imageshack.us/img11/2969/saitka.png

    oliwcia_paris

    OdpowiedzUsuń
  11. Zgł się.

    MissDirtyFresh

    http://imageshack.us/photo/my-images/715/saritka.png/

    OdpowiedzUsuń