Nadeszła chwila, aby oficjalnie rozpocząć Nasz Wielki Konkurs! W tym poście macie okazję zgłosić się, by wziąć udział w Naszej zabawie! Wystarczy napisać swój stardollowy nick i czekać. Potem my podzielimy Was na zespoły (w zależności ile osób się zgłosi), a każda grupa będzie miała jednego przedstawiciela. Waszym pierwszym zadaniem będzie wykonać stylizację na zadany temat. Następnie każda z przedstawicielek wybierze najlepsze prace w grupie, by potem skonfrontować je! Tak będzie aż do momentu wyłonienia tej jedynej, tej najlepszego, tej NAJBARDZIEJ STYLOWEJ OSOBY NA STARDOLL!
Aby zachęcić Was na zgłoszenia, podam już na samym początku nagrody:
1 miejsce - doładowanie SS za 11,07 + cenne ubrania
2 miejsce - 100 sd + meble LE
3 miejsce - 70 sd + ciuchy Tribute
Być może pojawią się szczególne wyróżnienia w grupach.
Jedynym wymaganym warunkiem, by wziąć udział w Naszym konkursie jest:
OBSERWOWANIE NASZEGO BLOGA!
Już teraz życzymy Wam wszystkim powodzenia!
- Saritka1995 i przedstawiciele grup:
- LadyKinga199
- LadyPrincesslov
- Magdusia500
- aldona.m.

Zgłaszam się.
OdpowiedzUsuńmiss_miley_van
Zgłaszam się
OdpowiedzUsuńpatrycja_2000
Zgłaszam się
OdpowiedzUsuńBlacklilou
zgłaszam się
OdpowiedzUsuńFinalCarly
zgłaszam się ;)
OdpowiedzUsuńkejt05
Zglaszam się
OdpowiedzUsuńMissPolly7896
Zgłaszam się
OdpowiedzUsuńHannaLovePretty
Zgłaszam sie. Fruzia331
OdpowiedzUsuńZgłaszam się
OdpowiedzUsuńFioletowaszafa
Zgłaszam się
OdpowiedzUsuńAngela22Pink
zgłaszam się
OdpowiedzUsuńdominikadomcia
ladny naglowek.
OdpowiedzUsuńanastazja-steckiewicz.blogspot.com
Zgłaszam się
OdpowiedzUsuńPunkkokoo
Zg :)
OdpowiedzUsuńdareczek7
ManiakPupili
OdpowiedzUsuńzgłaszam się o.o usunęło mi napis "zgłaszam się" ;d
UsuńZgłaszam się
OdpowiedzUsuńAvril_EmoPunk
Zgłaszam się.
OdpowiedzUsuńNieOosiagalna
zgłaszam się (:
OdpowiedzUsuńmandaryna1996
Zgłaszam się.
OdpowiedzUsuńMyMelisaWhite
Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.
OdpowiedzUsuńzgłaszam się
OdpowiedzUsuńwannessa8989
Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.
OdpowiedzUsuńZg się
OdpowiedzUsuńMassepaain. <3
Czekałam na to :) Fajny konkurs - jesteście chyba 1. blogiem, który coś takiego wymyślił :)
OdpowiedzUsuńZgłaszam się.
bad_lady123
Świetny pomysł na konkurs :*.!
OdpowiedzUsuńZgłaszam się
M-M-M-Majka
zgłaszam się
OdpowiedzUsuńSuper_doll13
zgłaszam się LandyGlamour11 :)
OdpowiedzUsuńCzy jest możliwość powiadamiania kogoś mailem o nowym etapie? Bo mam tyle spraw, że pewnie zapomnę wejść na bloga, a maile czytam codziennie :)
Zgłaszam się.
OdpowiedzUsuńmissalunia12345
Zgłaszam się i dołączam do pytania LadyGlamour, w razie czego mój e-mail to 109bruno@gmail.com
OdpowiedzUsuńZgłaszam się i dołączam do pytania LadyGlamour, w razie czego mój e-mail to 109bruno@gmail.com
OdpowiedzUsuńZgłaszam się :)
OdpowiedzUsuńmisslola_88
zgłaszam się
OdpowiedzUsuńBlackTolly
Ten komentarz został usunięty przez autora.
OdpowiedzUsuńZgłaszam się ;) !
OdpowiedzUsuńnaati8
Zgłaszam się ;)
OdpowiedzUsuńMissMagda008
Zgłaszam się
OdpowiedzUsuńoliwcia_paris
Zgłaszam się
OdpowiedzUsuńfunkyxpunky
Zgłaszam się ;)
OdpowiedzUsuńanetka1004
zglaszam sie :)
OdpowiedzUsuńAdix_xD
zgłaszam się
OdpowiedzUsuńtufifia
Zgłaszam się!
OdpowiedzUsuńŚwietny pomysł ;)
a38013
Zgłaszam się
OdpowiedzUsuńusunieta123
Zgłaszam się:
OdpowiedzUsuńanexia14
zgłaszam się
OdpowiedzUsuńwelma
Zgłaszam się
OdpowiedzUsuńklusia03
Zgłaszam się.
OdpowiedzUsuńHeneda
Zgłaszam się
OdpowiedzUsuńVan_nessa11
Zgłaszam się.
OdpowiedzUsuńMissYesebel
Zgłaszam się
OdpowiedzUsuń...TENTURI...
Zgłaszam się
OdpowiedzUsuń_Carolciaaa
zgłaszam się
OdpowiedzUsuńaga...11
zgłaszam się
OdpowiedzUsuństra.la