poniedziałek, 26 sierpnia 2013

Bitwa na Style - zgłoszenia.



Nadeszła chwila, aby oficjalnie rozpocząć Nasz Wielki Konkurs! W tym poście macie okazję zgłosić się, by wziąć udział w Naszej zabawie! Wystarczy napisać swój stardollowy nick i czekać. Potem my podzielimy Was na zespoły (w zależności ile osób się zgłosi), a każda grupa będzie miała jednego przedstawiciela. Waszym pierwszym zadaniem będzie wykonać stylizację na zadany temat. Następnie każda z przedstawicielek wybierze najlepsze prace  w grupie, by potem skonfrontować je! Tak będzie aż do momentu wyłonienia tej jedynej, tej najlepszego, tej NAJBARDZIEJ STYLOWEJ OSOBY NA STARDOLL!

Aby zachęcić Was na zgłoszenia, podam już na samym początku nagrody: 
1 miejsce - doładowanie SS za 11,07 + cenne ubrania
2 miejsce - 100 sd + meble LE
3 miejsce - 70 sd + ciuchy Tribute
 Być może pojawią się szczególne wyróżnienia w grupach. 

Jedynym wymaganym warunkiem, by wziąć udział w Naszym konkursie jest:
OBSERWOWANIE NASZEGO BLOGA!

Już teraz życzymy Wam wszystkim powodzenia! 
- Saritka1995 i przedstawiciele grup: 
- LadyKinga199
- LadyPrincesslov
- Magdusia500
- aldona.m.

53 komentarze:

  1. Zglaszam się

    MissPolly7896

    OdpowiedzUsuń
  2. Zgłaszam się

    HannaLovePretty

    OdpowiedzUsuń
  3. zgłaszam się

    dominikadomcia

    OdpowiedzUsuń
  4. ladny naglowek.

    anastazja-steckiewicz.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  5. Odpowiedzi
    1. zgłaszam się o.o usunęło mi napis "zgłaszam się" ;d

      Usuń
  6. Zgłaszam się

    Avril_EmoPunk

    OdpowiedzUsuń
  7. Zgłaszam się.

    NieOosiagalna

    OdpowiedzUsuń
  8. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

    OdpowiedzUsuń
  9. zgłaszam się

    wannessa8989

    OdpowiedzUsuń
  10. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

    OdpowiedzUsuń
  11. Czekałam na to :) Fajny konkurs - jesteście chyba 1. blogiem, który coś takiego wymyślił :)

    Zgłaszam się.

    bad_lady123

    OdpowiedzUsuń
  12. Świetny pomysł na konkurs :*.!
    Zgłaszam się
    M-M-M-Majka

    OdpowiedzUsuń
  13. zgłaszam się LandyGlamour11 :)
    Czy jest możliwość powiadamiania kogoś mailem o nowym etapie? Bo mam tyle spraw, że pewnie zapomnę wejść na bloga, a maile czytam codziennie :)

    OdpowiedzUsuń
  14. Zgłaszam się i dołączam do pytania LadyGlamour, w razie czego mój e-mail to 109bruno@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  15. Zgłaszam się i dołączam do pytania LadyGlamour, w razie czego mój e-mail to 109bruno@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  16. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  17. Zgłaszam się!
    Świetny pomysł ;)

    a38013

    OdpowiedzUsuń