Przed:
Średnio mi się podoba kolory nie są tak bardzo dopasowane ,stylizacja nie w moim stylu a najgorsze w tej stylizacji jest komin DKNY zupełnie nie pasuje .
Po:
Myślę że bardzo dobrze dopasowałam kolory ,ta stylizacja bardzo mi się podoba.
Przed:
Pierwsza rzecz która się rzuca w oczy to te okropne kolczyki które ci nie pasują .Makijaż jest bardzo ładny próbowałaś go dopasować do stylizacji i ci wyszedł ładnie.
Po:
Nie chciałam dopasowywać makijażu do stylizacji ,dopasowałam go do dzisiejszego pięknego dnia który widzę za oknem :P
Lepiej Przed czy Po?
Średnio mi się podoba kolory nie są tak bardzo dopasowane ,stylizacja nie w moim stylu a najgorsze w tej stylizacji jest komin DKNY zupełnie nie pasuje .
Po:
Myślę że bardzo dobrze dopasowałam kolory ,ta stylizacja bardzo mi się podoba.
Przed:
Pierwsza rzecz która się rzuca w oczy to te okropne kolczyki które ci nie pasują .Makijaż jest bardzo ładny próbowałaś go dopasować do stylizacji i ci wyszedł ładnie.
Po:
Nie chciałam dopasowywać makijażu do stylizacji ,dopasowałam go do dzisiejszego pięknego dnia który widzę za oknem :P
Lepiej Przed czy Po?


ja uważam że lepiej po,ponieważ kolory są lepsze i bardziej do siebie pasują
OdpowiedzUsuńBlackEvee
Bardziej podoba mi się PO. Dollce ładniej jest w wersji delikatnej i dziewczęcej :)
OdpowiedzUsuńmisslola_88
I w stroju i w stylizacji bardziej podoba mi się wersja PO,nie ma co wiele pisać po prostu jest lepsza!Stylizacja po jest śliczna!
OdpowiedzUsuńa38013
Twoja stylizacja jest wiele lepsza, dzięki blazerowi, który optycznie wydłużył nogi doll oraz dzięki fajnym butom.
OdpowiedzUsuńTwarz przed byłaby ładniejsza, gdyby nie ten okropny kolczyk.