1. Mało jest teraz fajnych sukienek maxi na Stardoll. Ta jest jedną z nielicznych, którą warto kupić. Sama w sobie jest dość strojna, ma na sobie wiele wzorów, więc trzeba naprawdę mało, aby wyczarować wspaniałą stylizację.
2. Ten naszyjnik jest totalnym Must Have. Wzbogaci każdą nudną stylizację. Idealnie pasuje do eleganckich outfitów, ale również doskonale sprawdzi się w luźniejszych setach.
3. Tych szortów szukałam od dawna, więc jestem naprawdę szczęśliwa, że trafiły do Archive. Nikt nie chciał mi ich sprzedać, albo proponował wysokie ceny. Wspaniale będą wyglądać z białą bokserką do codziennych stylizacji. Polecam i zachęcam do ich kupna każdego.
A teraz pokażę Wam stylizacje z użyciem tych rzeczy.
|sukienka-archive|pasek-archive|tatuaże-evil panda|branzoletka-special offer|buty-bonjour bizou|
|naszyjnik-archive|sukienka-amyclaire|torebka-decades|buty-stardesign fashion|
|kamizelka-fallen angel|top-bonjour bizou|spodenki-archive|krzyże-fallen angel|pasek-le|buty-archive|
Kolejny artykuł, będzie dotyczył poszczególnych rzeczy (np. sukienek). Moja próźba jest następująca: napiszcie jaką część garderoby chcielibyście zobaczyć w poście.




świetny wybór rzeczy, nie zgadzam się jedynie z sukienką :D w następnym chciałabym zobaczyć must have'y z najnowszego tribute :)
OdpowiedzUsuńjulia.star-doll
~ http://metamorfosisstardoll.blogspot.com/ ♥
podoba mi się 2 i 3 stylizacja.
OdpowiedzUsuńDobrałaś moim zdaniem złe buty do 1 sukienki.
Wybory trafne :3
Świetny wybór, kocham te spodenki, ale tez niczego sobie jest ten 2 naszyjnik kolorowy z Archive :P Fruzia331
OdpowiedzUsuńTen komentarz został usunięty przez autora.
OdpowiedzUsuńBardzo podoba mi się artykuł a jeszcze bardziej stylizacje! <3 Mam z tych 3 rzeczy tylko sukienkę, ale zamierzam też kupić pozostałe 2. :)
OdpowiedzUsuńmisslola_88
TA sukienka jest prześliczna,niestety nie mam teraz środków aby ją kupić,a już mam pełno pomysłów na strój właśnie z nią!Yhh...szkoda!Ten naszyjnik jest równie cudowny-no boski!Spodenki też są ok,ale nie przemawiają do mnie tak jak pozostałe dwie rzeczy.Tą dostawę do Archivum uważam za wyjątkowo udaną ;)
OdpowiedzUsuńa38013
Fajne są spodenki i wisiorek, lecz suknia mi się nie podoba. Te wszystkie wzory, po prostu do siebie nie pasują.
OdpowiedzUsuń1 stylka słaba, 2 ujdzie w tłumie, za to 3 jest ładna :)