sobota, 10 sierpnia 2013

Metamorfoza misskajeczka200

Nagrodę z poprzedniego posta otrzymują misslola_88 i kami151. Prezenty zostały wysłane :)


Przed: Cudowna twarz! Taka klasyczna piękność. Makijaż oka bardzo prosty, to dobrze wygląda przy czerwonej szmince. Piegi i septum dodatkowo dodają charakteru. Jedyne co mi się nie podoba to platynowy blond na włosach.
Po: Zupełnie inna, odważniejsza, bardziej kolorowa wersja. Ja postawiłam na neony! Mam nadzieję że wyszło mi to na dobre :)

Przed: Bardzo dobra stylizacja, większość rzeczy jest perfekcyjnie dopasowana. Bardzo podoba mi się połączenie bluzki, spodni i torby. Wydaje mi się że lepiej pasowałyby tutaj jakieś pełne, wiązane buty. 
Po: Dopasowałam stylizację do makijażu poprzez dodanie neonowych spodni. Dodałam świetną bluzkę z ciekawą twarzą, nie zmieniałam torby :)

Lepiej przed czy po?

12 komentarzy:

  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo podoba mi się metamorfoza, pewnie zainspiruję się nią :) / misskajeczka200

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo fajna metamorfoza, też się przeraziłam na widok tego blondu (łeee rzygam tęczą). Lepiej zdecydowanie PO :) Fruzia331

    OdpowiedzUsuń
  4. twarz przed i po.
    Stylizacja przed ;3

    OdpowiedzUsuń
  5. Podobają mi sie dwie wersję i nie wiem którą wybrać <3

    misslola_88

    OdpowiedzUsuń
  6. obydwie wersje są perfekcyjne ♥

    OdpowiedzUsuń
  7. Makijaż dobry zarówno przed jak i po. Ale strój po moim zdaniem nie udany, za mało się dzieje.

    klusia03

    OdpowiedzUsuń
  8. Makijaż po a strój przed

    BlackEvee

    OdpowiedzUsuń
  9. Twarz lepiej wygląda po metamorfozie,za to stylizacja lepiej przed.

    OdpowiedzUsuń
  10. Makijaż bardziej podoba mi się przed,ale w po oczy wyglądają cudownie!Taki rozmyty róż <333
    Co do stroju to obydwa podobają mi się tak samo i w obydwu bym coś zmieniła-w pierwszym:buty,a w drugim uważam ,że jest za mało dodatków ;)
    Cała metamorfoza bardzo mi się podoba ;**

    a38013

    OdpowiedzUsuń
  11. Twój makijaż super, ale stylka misskajeczki ładniejsza ;)

    OdpowiedzUsuń