Nagrodę z poprzedniego posta otrzymują misslola_88 i kami151. Prezenty zostały wysłane :)
Przed: Cudowna twarz! Taka klasyczna piękność. Makijaż oka bardzo prosty, to dobrze wygląda przy czerwonej szmince. Piegi i septum dodatkowo dodają charakteru. Jedyne co mi się nie podoba to platynowy blond na włosach.
Po: Zupełnie inna, odważniejsza, bardziej kolorowa wersja. Ja postawiłam na neony! Mam nadzieję że wyszło mi to na dobre :)
Przed: Bardzo dobra stylizacja, większość rzeczy jest perfekcyjnie dopasowana. Bardzo podoba mi się połączenie bluzki, spodni i torby. Wydaje mi się że lepiej pasowałyby tutaj jakieś pełne, wiązane buty.
Po: Dopasowałam stylizację do makijażu poprzez dodanie neonowych spodni. Dodałam świetną bluzkę z ciekawą twarzą, nie zmieniałam torby :)
Lepiej przed czy po?

misskajeczka200.bmp)
Ten komentarz został usunięty przez autora.
OdpowiedzUsuńBardzo podoba mi się metamorfoza, pewnie zainspiruję się nią :) / misskajeczka200
OdpowiedzUsuńBardzo fajna metamorfoza, też się przeraziłam na widok tego blondu (łeee rzygam tęczą). Lepiej zdecydowanie PO :) Fruzia331
OdpowiedzUsuńLepiej Po xD
OdpowiedzUsuńadusiaczek3
twarz przed i po.
OdpowiedzUsuńStylizacja przed ;3
Podobają mi sie dwie wersję i nie wiem którą wybrać <3
OdpowiedzUsuńmisslola_88
obydwie wersje są perfekcyjne ♥
OdpowiedzUsuńMakijaż dobry zarówno przed jak i po. Ale strój po moim zdaniem nie udany, za mało się dzieje.
OdpowiedzUsuńklusia03
Makijaż po a strój przed
OdpowiedzUsuńBlackEvee
Twarz lepiej wygląda po metamorfozie,za to stylizacja lepiej przed.
OdpowiedzUsuńMakijaż bardziej podoba mi się przed,ale w po oczy wyglądają cudownie!Taki rozmyty róż <333
OdpowiedzUsuńCo do stroju to obydwa podobają mi się tak samo i w obydwu bym coś zmieniła-w pierwszym:buty,a w drugim uważam ,że jest za mało dodatków ;)
Cała metamorfoza bardzo mi się podoba ;**
a38013
Twój makijaż super, ale stylka misskajeczki ładniejsza ;)
OdpowiedzUsuń