Przed: Twoja twarz bardzo mi się podoba. Delikatny makijaż został idealnie wykonany, widać że bardzo starannie. Części twarzy również są dobre, wydaje mi się jednak że usta i nos są za blisko siebie. Septum jakoś tu nie pasuje.
Po: Zrobiłam zupełnie inną wersję, zmieniłam położenie części twarzy. Zrobiłam makijaż w kolorach mocnej kawy z mlekiem. Delikatnie podkreśliłam policzki, wydaje mi się że tak jest lepiej :)
Przed: Klasyczna, elegancja stylizacja - bardzo takie lubię. Podoba mi się połączenie czarni z kremowym kolorem.
Po: Zaszalałam, zrobiłam różowo-czarną wersję i połączyłam to z jeansem. Bardzo mi się podoba, idealnie na lato :)
Lepiej przed czy po?
Z komentarzy wylosuję dwie osoby które dostaną obraz :)

missmagda008.bmp)
missask2963nagroda.bmp)
lepiej po, ciekawa stylizacja :)
OdpowiedzUsuńUważam, że lepiej jest wszystko PO :) Podoba mi się bardzo stylizacja :)) Fruzia331
OdpowiedzUsuńMakijaż po jest śliczny tylko nie pasuje mi do stylizacji, a stylizacja przed jest tak samo ładna jak po :)
OdpowiedzUsuńkami151
lepiej po.bardziej kolorowo i wgl..
OdpowiedzUsuńBlackEvee
Ładna dolka,ale wygląda jakby miała szeroko rozstawione oczy.
OdpowiedzUsuńMakijaż po metamorfozie jest bardziej wyraźny i to mi się podoba ;).
Ubiór przed i po jest bardzo przyjemny dla oka.
Podoba mi się makijaż Po bardziej a te stroje są bardzo ładne :)
OdpowiedzUsuńSwietna metamorfoza, uważam że jedna z twoich lepszych do tej pory :)
OdpowiedzUsuńmisslola_88
Makijaż o wiele bardziej podoba mi się po metamorfozie,jest na prawdę cudowny.
OdpowiedzUsuńJeśli chodzi o stylizacje to jednak wolę wersję przed,tylko te buty są takie troche niestaranne.Co do stroju po bardzo mi się podoba dodanie różu ;)
Super metamorfoza ;)
a38013
Twarz po lepsza, ma po prostu ładniejszy make-up.
OdpowiedzUsuńObie wersje stylek są niezłe, ale ta przed jest trochę fajniejsza ;)