czwartek, 8 sierpnia 2013

Metamorfoza MissMagda008

Przed: Twoja twarz bardzo mi się podoba. Delikatny makijaż został idealnie wykonany, widać że bardzo starannie. Części twarzy również są dobre, wydaje mi się jednak że usta i nos są za blisko siebie. Septum jakoś tu nie pasuje.
Po: Zrobiłam zupełnie inną wersję, zmieniłam położenie części twarzy. Zrobiłam makijaż w kolorach mocnej kawy z mlekiem. Delikatnie podkreśliłam policzki, wydaje mi się że tak jest lepiej :)

Przed: Klasyczna, elegancja stylizacja - bardzo takie lubię. Podoba mi się połączenie czarni z kremowym kolorem. 
Po: Zaszalałam, zrobiłam różowo-czarną wersję i połączyłam to z jeansem. Bardzo mi się podoba, idealnie na lato :)

Lepiej przed czy po?
Z komentarzy wylosuję dwie osoby które dostaną obraz :)


9 komentarzy:

  1. lepiej po, ciekawa stylizacja :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Uważam, że lepiej jest wszystko PO :) Podoba mi się bardzo stylizacja :)) Fruzia331

    OdpowiedzUsuń
  3. Makijaż po jest śliczny tylko nie pasuje mi do stylizacji, a stylizacja przed jest tak samo ładna jak po :)

    kami151

    OdpowiedzUsuń
  4. lepiej po.bardziej kolorowo i wgl..

    BlackEvee

    OdpowiedzUsuń
  5. Ładna dolka,ale wygląda jakby miała szeroko rozstawione oczy.
    Makijaż po metamorfozie jest bardziej wyraźny i to mi się podoba ;).
    Ubiór przed i po jest bardzo przyjemny dla oka.

    OdpowiedzUsuń
  6. Podoba mi się makijaż Po bardziej a te stroje są bardzo ładne :)

    OdpowiedzUsuń
  7. Swietna metamorfoza, uważam że jedna z twoich lepszych do tej pory :)

    misslola_88

    OdpowiedzUsuń
  8. Makijaż o wiele bardziej podoba mi się po metamorfozie,jest na prawdę cudowny.
    Jeśli chodzi o stylizacje to jednak wolę wersję przed,tylko te buty są takie troche niestaranne.Co do stroju po bardzo mi się podoba dodanie różu ;)
    Super metamorfoza ;)

    a38013

    OdpowiedzUsuń
  9. Twarz po lepsza, ma po prostu ładniejszy make-up.
    Obie wersje stylek są niezłe, ale ta przed jest trochę fajniejsza ;)

    OdpowiedzUsuń