Witajcie. Ostatnio totalnie nic mi się nie chce - mam tak ogromnego lenia i nie wiem kiedy go się pozbędę :) Wczoraj miałam wizytę u kardiologa i już mi zaplanowała atrakcję na ferie - mianowicie szpital. Normalnie skakałam z radości, gdy powiedziała mi tą nowinę - sarkazm. Koniec mojego użalania się, wracamy do tego, co ważniejsze - czyli stylizacja. Dzisiaj jest to pierwsza, którą dodaję, zapewne dodam jeszcze jedną lub dwie "normalniejsze". Tutaj akurat macie efekt tego, co nuda i zbyt bujna wyobraźnia potrafi zrobić z człowiekiem :D Cóż to by była za moda bez kontrowersji i szokowania? Tak więc i ja zaszalałam ze swoim outfitem. Oczywiście nie mogło obyć się też bez mojej ukochanej czerni ♥ Już Was nie zanudzam, oto stylizacja:
Top - Fallen Angel + Pretty n'Love
Strój - Mark Fast Tribute
Kurtka - Mark Fast Tribute + Jean Paul Gaultier
Kopertówka - Rio
Buty - Nicholas Kirkwood Tribute + Chanel Tribute
Kosmyki włosów x2 - Other World

Stylizacja jest faktycznie szalona.Jest bardzo ładna,wszystko do siebie pasuje.Mi w żaden sposób nie przeszkadza czerń jaką używasz,ponieważ uwielbiam ten kolor!Ciekawe nakrycie głowy ;)
OdpowiedzUsuńa38013
Dziękuję :) Tak wgl to nie jest to nakrycie głowy, a chciałam by dało raczej efekt 'wiatru we włosach" haha :D
UsuńZgadzam się z a38013, stylizacja szalona jak nwm co :P Jak mi się kiedyś nudziło to połączyłam spodnie hip-hopowca z szpilkami od sukni balowej xd
OdpowiedzUsuńTo jeszcze i tak jest słaby wymysł jak na mnie :D
UsuńOhohohoho, co siedzi w Twojej głowie?
OdpowiedzUsuńButy są hah smieszne :D
Tego to nawet i ja do końca jeszcze nie wiem :D Taki efekt zamierzony, kontrowersja w połączeniu z clownem xDD
Usuńfajnie, ciekawie, wiedzę, że lubisz ten top :D
OdpowiedzUsuńJest praktyczny, wiele rzeczy łączy się z nim dobrze :) Dlatego niektórych rzeczy tak często używam :D
UsuńCiekawe połączenie kurtek :) A cała stylizacja ciekawa i przyciąga uwagę.
OdpowiedzUsuńklusia03
Ciekawie.
OdpowiedzUsuńadusiaczek3
Ogółem jest super: mrocznie i oryginalnie.
OdpowiedzUsuńDałabym tylko ew. ciut inne, krótkie gacie (: