czwartek, 29 sierpnia 2013

REKLAMA.


Witajcie Kochani :) Jestem Dominika. W tym roku , jak prawie każda z was biorę udział w konkursie MSW13. Chciałabym przejść bynajmniej do półfinału w Australii. Niestety do tego potrzebuję waszych głosów.Jeżeli uważacie że moja doll zasługuje na to by przejść chociaż do tego półfinału głosujcie na nią codziennie. Za głosy na pewno się odwdzięczę. Z góry bardzo wam dziękuję :**



2 komentarze:

  1. Nie jest przypadkiem tak, że możemy głosować tylko na ludzi którzy mają ustawioną Polskę? ;)

    OdpowiedzUsuń