Dzień dobry kochani. Jak Wam mijają już ostatnie chwile tego lata? Dla mnie strasznie leniwie :D Znam już swój plan lekcji i w sumie nie mogę narzekać, bo najpóźniej kończę o 14:10 tak więc jest to do przeżycia :) Niestety szykuje mi się nawał nauki m.in. z historii, polskiego, oraz angielskiego - te trzy przedmioty mam na rozszerzeniu i nie mogę ich w żaden sposób olać już teraz, bo matura już za rok. A Wy do której klasy w tym roku idziecie? :) Wracając do stylizacji to bardzo przepraszam za nią, ale niestety wena mnie opuściła. Chciałam zrobić jeszcze coś letniego, stąd te szorty. Wiele osób chciało również zobaczyć post z outfitami zawierającymi jesienne trendy - spełnię Wasze życzenie niczym złota rybka :) Postaram się przygotować to na poniedziałek, a jeżeli nie uda mi się to najpóźniej we czwartek będziecie mieli szansę zobaczyć co nieco. Ależ się rozpisałam. Już nie przedłużam, oto outfit:
Bluzka - It Girls + Bonjour Bizou
Szorty - Pretty n'Love
Blazer - Archive
Pasek - It Girls
Buty - Liu Jo + Young Hollywood
Okulary - Royalty + Bonjour Bizou
Kapelusz - Bonjour Bizou

Ależ to lato szybko zleciało...ja teraz idę do 5 klasy to jeszcze nie tak strasznie ale też się muszę w tym roku za naukę wziąć.A co do stylizacji to bardzo ładna i dopracowana.Życzę powodzenia w nauce.
OdpowiedzUsuńW tym roku matura! :D Coś przerażającego i czeka mnie sporo nauki. Stylizacja fajna, wszystko świetnie o siebie pasuje.
OdpowiedzUsuńklusia03
Podoba mi się :)
OdpowiedzUsuńJa w tym roku mam testy gimnazjalne i również sporo nauki.
Mi się podoba :)
OdpowiedzUsuńadusiaczek3
Bardzo mi się podoba!Śliczna stylizacja!JA teraz idę do 2 gimnazjum i trochę się boje,bo nauczyciele bardzo nas straszą że to najtrudniejsza klasa.Czy to prawda?Mógłby ktoś mi odpowedziec na to pytanie?
OdpowiedzUsuńa38013
Szczerze? Dla mnie gimnazjum to była pestka w porównaniu z tym co teraz mam :) W gimnazjum rzadko kiedy się uczyłam, a egzaminy zdałam dużo powyżej średniej krajowej. Przed egzaminami jedynie przeczytałam streszczenie jednej lektury. Tak wyglądały 3 lata mojej jakże pilnej nauki :D Także głowa do góry, bo nauczyciele zawsze straszą, a w rzeczywistości jest całkiem inaczej :)
UsuńDzięki.Mam nadzieję że u mnie będzie tak samo jak u ciebie ;)
UsuńJaka śliczna! :)Podoba mi się połączenie blazaru z szortami.. :)
OdpowiedzUsuń