piątek, 30 sierpnia 2013

Mix Outfits - Mrs. Daisy

Dla rozweselenia już praktycznie jesiennej pogody, która u mnie jest od kilku dniu, zrobiłam dość ciepłą stylizację - stokrotkową.Jest w niej mój ulubiony kolor, miętowy.I na bluzce, i na głowie można zobaczyć motyw stokrotek.Tak w ogóle to bardzo zaczął mnie wkurzać spam o MSW, po prostu za dużo jego, w ogóle transmitki też już pozapychane.

Wianek - Pretty n'Love
Tunika - LE
Torebka - VOILE 
Buty - Archive
Podoba Wam się?

5 komentarzy:

  1. Stylizacja mi się nawet podoba.Jest taka leciutka i letnia.Bardzo podoba mi się połączenie stokrotek z bluzki z wiankiem.Jak dla mnie zmieniłabym tylko buty,bo wydają się takie ciężkie ;)

    a38013

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajnie dobrałaś kolory.Stylizacja mi się podoba.Jest taka delikatna.

    OdpowiedzUsuń
  3. Nie podoba mi się twarz :<
    Zmieniłabym też buty (jak osoba wyżej).

    OdpowiedzUsuń
  4. Jakoś nie przemawiają do mnie aż tak proste stylizacje. Wszystko poprawne ale nie zachwyca.

    klusia03

    OdpowiedzUsuń
  5. Bardzo podoba mi się ta stylizacja. Chociaż jest trochę wiosenna, a już niedługo koniec lata :/ To jedyny minus.
    REA9Smile

    OdpowiedzUsuń