Dla rozweselenia już praktycznie jesiennej pogody, która u mnie jest od kilku dniu, zrobiłam dość ciepłą stylizację - stokrotkową.Jest w niej mój ulubiony kolor, miętowy.I na bluzce, i na głowie można zobaczyć motyw stokrotek.Tak w ogóle to bardzo zaczął mnie wkurzać spam o MSW, po prostu za dużo jego, w ogóle transmitki też już pozapychane.
Wianek - Pretty n'Love
Tunika - LE
Torebka - VOILE
Buty - Archive
Podoba Wam się?

Stylizacja mi się nawet podoba.Jest taka leciutka i letnia.Bardzo podoba mi się połączenie stokrotek z bluzki z wiankiem.Jak dla mnie zmieniłabym tylko buty,bo wydają się takie ciężkie ;)
OdpowiedzUsuńa38013
Fajnie dobrałaś kolory.Stylizacja mi się podoba.Jest taka delikatna.
OdpowiedzUsuńNie podoba mi się twarz :<
OdpowiedzUsuńZmieniłabym też buty (jak osoba wyżej).
Jakoś nie przemawiają do mnie aż tak proste stylizacje. Wszystko poprawne ale nie zachwyca.
OdpowiedzUsuńklusia03
Bardzo podoba mi się ta stylizacja. Chociaż jest trochę wiosenna, a już niedługo koniec lata :/ To jedyny minus.
OdpowiedzUsuńREA9Smile