Zaczęło się MSW... co wiąże się z tym?WIELKI spam w księgach gości na czacie, pełno transmitek.
W sumie nagrody są na serio ciekawe, ale musi w to iść tyle pracy!
Ogólnie dzisiaj znowu wychwyciłam coś fajnego - torebke Sonii Rykiel za 333 sd i postanowiłam zrobić stylizacje z nią.
Kapelusz - Bonjour bizou
Okulary - Archive
Okulary - Archive
Bluzka - Denim & Supply Raplg Lauren
Spódnica - Pretty n' Love
Torebka - Sonia Rykiel TRIBUTE
Buty - Special Offer
Co myślicie?Staracie się o MSW?

Nagle zmieniłaś spódnice? O.O
OdpowiedzUsuńtak xD bo kupiłam nową
UsuńJa już nawet ochoty na Stardoll nie mam..
OdpowiedzUsuńto tylko kilka miesięcy
Usuństylizacja jest świetna a co do MSW to nie am szans ale próbuję może się uda.
OdpowiedzUsuńJak tanio znalazłaś torbę, zazdroszczę :>
OdpowiedzUsuńOgółem stylka mi się, niestety nie podoba. Dałabym tu jakieś spodnie i przede wszystkim inne buty.
Co do stylizacja-niestety mi się w ogóle nie podoba.Ja również nie mam szans w MSW,ale będę się starać ;)
OdpowiedzUsuńa38013
No jest okej.
OdpowiedzUsuńadusiaczek3