Witajcie kochani. Przepraszam, że dodaję tak późno post. Po prostu tak wyszło :) Jak ostatnie dni wakacji Wam mijają? Kupiliście już wszystko, co potrzebne Wam będzie od września w szkolnych murach? :) Powróćmy do tego, co najważniejsze. Dzisiaj stylizację zdominowała czerń. Przepych - tak jednym słowem mogę opisać cały outfit. A oto on:
Bluza - Archive
Futerko - Archive
Kurtka - Mark Fast Tribute
Sukienka jako spódnica - Fallen Angel
Kopertówka - Happy Unity Day Of Germany
Okulary - Archive + Beastly
Bardzo mi się podoba ten outfit, jest bardzo oryginalny. :)
OdpowiedzUsuńMożną ją opisać jednym słowem, po prostu świetna :D Bardzo mi się podoba.
OdpowiedzUsuńklusia03
Ja jeszcze nic nie kupiłam, hahaha :D
OdpowiedzUsuńBardzo fajna stylka, podoba mi się!
Jej, cudnie! :3
OdpowiedzUsuńBardzo mi się podoba!Znowu połączenie czerni i złota!KOCHAM!
OdpowiedzUsuńa38013
Oryginalny ładny. Ja jeszcze nic nie kupiłam z tego tribute, bo mi się nie chce. bardzo drogie..
OdpowiedzUsuńadusiaczek3