środa, 28 sierpnia 2013

Real Trends - nakrycia głowy.


Dziękuję Wam za tak miłe komentarze pod moim postem z butami! Widziałam, że spodobał się Wam mój pomysł z pokazywaniem realnych rzeczy, więc postanowiłam przedłużyć to i po raz kolejny nawiązać do stardollowych ubranek. Tym razem padło na moje nakrycia głowy! A że podobnie jak na stardoll bardzo je lubię specjalnie z tej okazji przygotowałam im małe sesje zdjęciowe! A ile było przy tym frajdy! Zapraszam! 


Nie wyobrażam sobie lata bez kapeluszy słomkowych. To nie tylko idealne dodatki, bo i ładne, ale i praktyczne, ponieważ chronią nas przed zdradzieckim promieniami słonecznymi. Pięknie podkreślają każdy strój, nawet ten najbardziej zwykły - szorty i top i sprawiają, że ten banalny outfit na smak i styl. Ten kapelusz kupiłam na bazarku, uwielbiam go za jego dość duże rondo i słomkowe ozdoby! Niby prosty, ale jednak ma w sobie to 'coś'!


To mój drugi ulubiony kapelusik! Tym razem z niebieską, uwodzicielską kokardką! A że latem uwielbiam ubierać się na niebiesko jest o znakomitym dodatkiem i rozweselaczem całości!


Idealnego melonika szukałam bardzo długo, jednak udało się znaleźć go w HM na wyprzedaży. Noszę go głównie jesienią, kiedy wieje wiatr, więc moja mama jest zachwycona nim! Zresztą ja także!


Co prawda to nie jest nakrycie głowy, ale akurat, kiedy razem z koleżanką robiłyśmy zdjęcia do tego posta miałam moją kochaną bandankę na głowie, a ona zwróciła uwagę na nią. Więc pokazuję Wam mojego pupilka! ta bandanka została zrobiona przeze mnie z kawałka bluzki mojej babci. Od razu zakochałam się w jej wzorze i wiedziałam, że muszę jej mieć chociaż pasek! 

Lubicie nakrycia głowy, czyli kapelusze, bandanki? 
Czy wolicie jednak mieć na głowie tylko włosy? 







7 komentarzy:

  1. W sumie to za często nie zakrywam głowy kapeluszami

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja tam bardzo często mam na głowie bandamki :D

    OdpowiedzUsuń
  3. Lato bez kapeluszy to lato stracone!
    Strasznie chcialam slomkowy, ale nigdzie go nie znalazlam, wiec kapelusz byl troszke inny ;)
    Ogolem czapek/ nakryc nie mam w sumie dużo - jesienia nosze bordowa a' la welniana czapke, ktora pasuje do butow, zimą beżową, bo komin ma ten sam odcien. Mam tez kilka chustek ;)

    Fajny post! Czekam na cos podobnego (;

    OdpowiedzUsuń
  4. Ja nie za bardzo lubię kapelusze.Ładne są, ale mi przeszkadzają.Zdecydowanie bardziej wolę bandanki i opaski,a to dlatego że ja mam bardzo dużo włosów i one mi je trzymają ;)
    Taki melonik także posiadam i to dokładnie taki sam jak ten na zdjęciu i też jest z H$M

    a38013

    OdpowiedzUsuń
  5. Kapelusz z kokardką jest cudowny <3 ! :D A post bardzo ciekawy i dobrze się go czyta :p

    klusia03

    OdpowiedzUsuń