MÓJ WYBÓR
Nowa kolekcja Wild Candy bardzo mnie zaskoczyła. Jest tam wiele ślicznych rzeczy. Na początku chciała wziąć skórzaną kurtkę, ale w końcu zdecydowałam się na tą bluzkę. Czemu? Ma ciekawy kolor, fajnie rozszerza się ku dołowi. Poza tym chyba każdy wypatrzył tą kurtkę, tak więc jakoś nie miałam ochoty jej tu wystawiać. Kosztuje 150SM.
Przepraszam Was, że nie dodałam czegoś z nowszych kolekcji, ale po prostu nie chciałam Wam dawać kolejną rzecz Wild Candy, a dostawa w Evil Panda, jest nie za ciekawa. Mniejsza o to. Kombinezon bardzo mnie urzekł. W mojej szafie jest mało rzeczy w zebrę oraz brakuje mi spodni z niskim kroczem. Można go połączyć z wieloma neutralnymi rzeczami. Jego koszt to 16SD.
STYLIZACJE
BLUZKA
Szczerze powiedziawszy, od razu miałam pomysł na tą bluzkę. Połączyłam ją ze wzorzystą spódnicą i bardzo masywnym naszyjnikiem. Uznałam, że nie warto jeszcze jakoś ,,utrudniać'' tej stylizacji. W związku z tym, dodałam zwykłą, cielistą kopertówkę, oraz granatowe buty.
riviera | wild candy | special offer | no name | tingeling
KOMBINEZON
Kombinezonu użyłam jako wzorzystych spodni. Do nich dodałam czarny sweter z długimi rękawami. Pod rękę dałam kopertówkę z dwoma paskami, w stylu safari. Nie mogłam sobie odpuścić czarnych platform z brązowym obcasem. Żeby nie było pusto, założyłam długie, złote kolczyki.
nelly.com | fallen angel | tingeling | hb retro | archive
Podobają Wam się stylizacje?



Świetne stylizacje, bardzo dobrze użyłaś tych 2 rzeczy z starplazy :) W tej drugiej zmieniłabym tylko torebkę.
OdpowiedzUsuńklusia03
Pierwsza bardzo ładna, ale w drugiej jest trochę za luźno.. do tego kombinezonu trzeba dodawać coś węższego wg mnie.
OdpowiedzUsuńFajne stylizacje ale zgadzam sie z saritką
OdpowiedzUsuńCałkiem ładne te stylizacje ;)
OdpowiedzUsuńREA9Smile
Ale slicznie!
OdpowiedzUsuńStylizacje na plus,jednak bardziej przypadła mi do gustu pierwsza stylizacja.
OdpowiedzUsuńW pierwszej nie pasuje wisiorek, po za tym fajna :)
OdpowiedzUsuńW drugiej nie podoba mi się kombinezon, bo ja ich nie lubię, ale ogólnie jest ok.
Mi się nie podoba ten kombinezon.
OdpowiedzUsuńadusiaczek3
świetnie Ci to wyszło ;)
OdpowiedzUsuńO wiele bardziej podoba mi się stylizacja pierwsza,jest śliczna;)
OdpowiedzUsuńNie podoba mi się druga,bo jak dla mnie jest za duża bluzka do tak szerokiego dołu.
Zobaczę moze skuszę się na tą bluzkę ;)
a38013