piątek, 30 sierpnia 2013

Skarby Plazy V


MÓJ WYBÓR
 Nowa kolekcja Wild Candy bardzo mnie zaskoczyła. Jest tam wiele ślicznych rzeczy. Na początku chciała wziąć skórzaną kurtkę, ale w końcu zdecydowałam się na tą bluzkę. Czemu? Ma ciekawy kolor, fajnie rozszerza się ku dołowi. Poza tym chyba każdy wypatrzył tą kurtkę, tak więc jakoś nie miałam ochoty jej tu wystawiać. Kosztuje 150SM.
Przepraszam Was, że nie dodałam czegoś z nowszych kolekcji, ale po prostu nie chciałam Wam dawać kolejną rzecz Wild Candy, a dostawa w Evil Panda, jest nie za ciekawa. Mniejsza o to. Kombinezon bardzo mnie urzekł. W mojej szafie jest mało rzeczy w zebrę oraz brakuje mi spodni z niskim kroczem. Można go połączyć z wieloma neutralnymi rzeczami. Jego koszt to 16SD.

STYLIZACJE

BLUZKA
 Szczerze powiedziawszy, od razu miałam pomysł na tą bluzkę. Połączyłam ją ze wzorzystą spódnicą i bardzo masywnym naszyjnikiem. Uznałam, że nie warto jeszcze jakoś ,,utrudniać'' tej stylizacji. W związku z tym, dodałam zwykłą, cielistą kopertówkę, oraz granatowe buty.

riviera | wild candy | special offer | no name | tingeling

KOMBINEZON
 Kombinezonu użyłam jako wzorzystych spodni. Do nich dodałam czarny sweter z długimi rękawami. Pod rękę dałam kopertówkę z dwoma paskami, w stylu safari. Nie mogłam sobie odpuścić czarnych platform z brązowym obcasem. Żeby nie było pusto, założyłam długie, złote kolczyki.

nelly.com | fallen angel | tingeling | hb retro | archive

Podobają Wam się stylizacje?

10 komentarzy:

  1. Świetne stylizacje, bardzo dobrze użyłaś tych 2 rzeczy z starplazy :) W tej drugiej zmieniłabym tylko torebkę.

    klusia03

    OdpowiedzUsuń
  2. Pierwsza bardzo ładna, ale w drugiej jest trochę za luźno.. do tego kombinezonu trzeba dodawać coś węższego wg mnie.

    OdpowiedzUsuń
  3. Fajne stylizacje ale zgadzam sie z saritką

    OdpowiedzUsuń
  4. Całkiem ładne te stylizacje ;)
    REA9Smile

    OdpowiedzUsuń
  5. Stylizacje na plus,jednak bardziej przypadła mi do gustu pierwsza stylizacja.

    OdpowiedzUsuń
  6. W pierwszej nie pasuje wisiorek, po za tym fajna :)
    W drugiej nie podoba mi się kombinezon, bo ja ich nie lubię, ale ogólnie jest ok.

    OdpowiedzUsuń
  7. Mi się nie podoba ten kombinezon.

    adusiaczek3

    OdpowiedzUsuń
  8. O wiele bardziej podoba mi się stylizacja pierwsza,jest śliczna;)
    Nie podoba mi się druga,bo jak dla mnie jest za duża bluzka do tak szerokiego dołu.
    Zobaczę moze skuszę się na tą bluzkę ;)

    a38013

    OdpowiedzUsuń