wtorek, 10 września 2013

#3. Hot or Not

Witamy w kolejnej odsłonie Hot or Not. Dzisiaj ocenie podlegają : BlackTolly, MissAlexis122, naati8 i FinalCarly


BlackTolly:
Van_nessa11 - Nie podoba mi się dobór dodatków do stroju. Okulary i naszyjnik nie pasują do stylizacji a butów nie lubię. Dla mnie NOT.

misslola_88- Na pierwszy rzut oka totalnie nie pasują mi tutaj białe dodatki! Są za dziewczęce, bardzo przyciągają uwagę co mają robić nie one, a dół stroju. Gdyby je zakryć, jest nie najgorzej, torebka ładnie komponuje się z wzorami na sukience. I jak najbardziej moim zdaniem buty są okej.  Przeszkadza mi tutaj trochę twarz doll, szczególnie mocno różowa szminka. Włosy również zmieniłabym na dłuższe. Daję ponownie Hot/Not.

Wersja poprawiona:

misslola_88- Zdjęłam białe dodatki i dodałam okulary w odcieniu wzorów na sukience. Mała zmiana, ale dla mnie korzystna.



MissAlexis122:

Van_nessa11: Miałem problemy z tą stylizacją na początku było Not, ale po bliższym spojrzeniu zmieniłem ocenę na Hot -. Przeszkadza mi kurteczka HB.

misslola_88- Uważam że połączenie butów, spodni i tej torebki jest fatalne. W ogóle mi się nie podoba. Jednak jeśli spojrzy się na całość, nie jest najgorzej, kolorystyka jest b.dobra. Widzę że w tym przypadku mamy z Piotrkiem zupełnie odmienne zdanie, ponieważ moja ocena to ledwo Hot/Not.

Wersja poprawiona - Wyrzuciłem kurteczkę Hb i dodałem pod kamizelkę czarną bluzę. Całość prezentuje się całkiem dobrze.


naati8:


Van_nessa11 - Nie podoba mi się. Buty odpadają i nie pasują do stylizacji, brakuje mi dodatków i góra stylizacji jest przepełniona. Daję NOT.

misslola_88- Hmm, jest jest najgorzej. :) Może trochę przekombinowałaś dodając tutaj te zupełnie nie pasujące buty, ale reszta jest okej. Przyznam, jest oryginalnie, nie do końca w moim stylu, ale  w górnej części outfitu nie mam się do czego przyczepić. Podoba mi się taki drobiazg, coś wystające z dekoldu ładnie się komponuję z różem do policzków doll. Ostatecznie daję Hot/Not.




Wersja poprawiona : Postawiłem na mocny Total look, bardzo modny trend w tym sezonie. Zmieniłem górę i dodałem srebrny naszyjnik.
FinalCarly:
Van_nessa11 - Stylizacja bardzo mi się podoba, świetnie dobrane dodatki. Uwielbiam połączenie butów i torebki. Daję Hot.
misslola_88- Mam tutaj trochę inne zdanie niż Piotrek. Nie ma tutaj nic powalającego, ale z drugiej strony wszystko jest poprawnie, z wyjątkiem tej torebki, która moim zdaniem jest zupełnie z innej bajki i nie pasuję tutaj kolorystycznie. Reszta jest poprawna, prosto ale ładnie. Bluzka, płaszczyk i buty ładnie ze sobą współgrają. Moja ostateczna ocena to Hot/Not.

Wersja poprawiona:

misslola_88- Zmieniłam spodnie z szortów na długie i dodałam białą torebkę ze złotymi elementami. Tak jest o niebo lepiej! :)

4 komentarze:

  1. Zgadzam się ze wszystkimi ocenami.Są jak najbardziej sprawiedliwe.Bardziej podobają mi się wersje zmienione od tych ocenianych.Najlepsza stylizacja według mnie to ta ostatnia ;)

    a38013

    OdpowiedzUsuń
  2. hehe a tak się starałam. Właściwie dodatki dałam na siłę i w pełni zgadzam się z waszą opinią. Jakoś nie pomyślałam o tych okularach. Ale naprawdę to poprawiło cały wygląd. A co do makijażu już wstyd się przyznać, ale z miesiąc nie zmieniałam. Leń ze mnie pod tym względem. Jutro go poprawię.

    OdpowiedzUsuń
  3. Zgadzam się z większością głosów. Najbardziej podoba mi się Wasza przemiana użytkowniczki naati8 :)

    OdpowiedzUsuń