Witajcie! Dzisiaj przedstawimy Wam naszą 2 odsłonę działu Hot or Not. Tym razem naszej ocenie poddani będą: dominikadomcia, Adix_xD, miss_mily_van oraz Fruzia331. Zapraszamy!
dominikadomcia
misslola_88- W sumie nie wiem co można powiedzieć o tej stylizacji. Jest po prostu ładna w swojej prostocie. Nadaję się do reklamowania w konkursie MSW, to są te klimaty :) Czerń i blady róż łądnie ze sobą kontrastują. Bez zastanowienia daję HOT.
Van_nessa11- Bardzo mi się podoba połączenie pastelowego różu z czernią. Pasek idealnie pasuje do klamerek przy spódnicy i kopertówki, a bukiecik dodaje uroku. Jesteś HOT
Wersja poprawiona przez misslola_88:
misslola_88- Postanowiłam nadać trochę lekkości stylizacji, i zmienić tą długą czarną maxi. Moim zdaniem, o wiele lepiej doll wygląda w tej sukience, jest ona jasna i dodaję uroku całości.
Adix_xD
misslola_88- Czarno to widzę... Nie wiem co tu robi ta torebka, zupełnie tutaj nie pasuje. Bolerko (rękawy) moim zdaniem nie wyglądają tu dobrze, szczególnie w połączeniu z wielkim kapeluszem i naszyjnikiem. Zmieniłabym bolerko, na jakiś elegancki, czarny żakiet, wtedy by było o wiele lepiej. Do reszty nie mam zbyt dużych zastrzeżeń. Daję Hot/Not.
Van_nessa11- Podoba mi się, szkoda tylko że dodałaś ogromny, czarny kapelusz, który moim zdaniem nie pasuje do delikatnej stylizacji. Daję Hot-
Wersja poprawiona przez Van_nessa11:
Van_nessa11- Nie wielka zmiana w stylizacji, zdjąłem kapelusz, który strasznie mi przeszkadzał.
miss_miley_van
misslola_88- Coż, moim zdaniem zawsze robisz genialne outfity, więc byłam pewna że ten też taki będzie. I się nie myliłam. Wszystko bardzo mi się podoba, torebka świetnie komponuje się z topem. Taki elegancko- ekstrawagancki outfit. Oczywiście daję Hot!
Van_nessa11- Bardzo mi się podoba, nic bym nie zmieniał. Świetnie dobrałaś torebkę do topu HB, a białe spodnie dodają lekkości. Daję Hot+
Wersja poprawiona przez misslola_88:
misslola_88- Jak pisałam, nic bym tutaj nie zmieniła ale skoro już musiałam, to zmieniłam jasne spodnie, a zwykłą czarną maxi. Myślę że tak jest dobrze, nie wiem czy lepiej ale mi się podoba. Spódnica nadała stylizacji elegancji.
Fruzia331
misslola_88- Nie jest tak źle :) Oczywiście, nie jest to jakaś rewelacja, szczególnie przeszkadza mi tutaj ta czapka. Nie wiem skąd ty ją tutaj wzięłaś. Reszt nie będę się za bardzo czepiała, jest poprawnie. Prosto, nawet bardzo prosto, ale poprawnie.
Van_nessa11- Nie podoba mi się. Tylko top i buty do siebie pasują. Nie potrzebnie dodałaś czapkę, która jest trochę za wysoko a top odsłania bieliznę doll. Przeszkadza mi również brak dodatków. Daję Not
Wersja poprawiona przez Van_nessa11:
Van_nessa11 - Postanowiłem zostawić tylko top i do niego dobrać inne rzeczy. Stylizacja na letnio. Wystającą bieliznę zakryłem białą bluzką, do której dobrałem białe szorty i torebkę. Narzuciłem jeszcze błękitną, rozpiętą koszulę i sandałki.
Podoba Wam się ?
Zgadzacie się z ocenami?








Podoba mi się i jak najbardziej zgadzam się z opiniami :)
OdpowiedzUsuńwandosz
Wszystkie wersje PO lepsze, oprócz mojej, bo według mnie spodnie tam lepiej wyglądają, ale coś trzeba było zmienić :)
OdpowiedzUsuńDziękuję za bardzo miłe słowa!
podoba mi sie po
OdpowiedzUsuńBardzo ładne wszystkie stylizacje!Za równo tej przed jak i po ;)
OdpowiedzUsuńZgadzam się ze wszystkimi ocenami i uważam tak samo jak miss_miley_van,że jej wersja jest lepsza ;)
a38013