Stylka nawet ok, ale bardzo prosta + nie lubię takich włosów c;
Stylizacja ładna, tylko szkoda, że słaba jakość zdjęcia.
Ładna stylizacja,ale nie powala.Podoba mi się połączenie moro ze złotym paskiem.a38013
bardzo ładna stylka
Stylka nawet ok, ale bardzo prosta + nie lubię takich włosów c;
OdpowiedzUsuńStylizacja ładna, tylko szkoda, że słaba jakość zdjęcia.
OdpowiedzUsuńŁadna stylizacja,ale nie powala.Podoba mi się połączenie moro ze złotym paskiem.
OdpowiedzUsuńa38013
bardzo ładna stylka
OdpowiedzUsuń