Stylizacja na szybko, w dodatku późno, ale w ogóle nie mam zbyt chęci przez tą naukę już :/
Mam nadzieję, że choć trochę się Wam spodoba...
Top - Bonjour bizou
Żakiet - Bonjour bizou
Sukienka (jako spódnica) - Fallen Angel
Kapelusz - Burlesque
Pasek - IT GIRLS
Pasek - IT GIRLS

Stylizacja nawet ładna.Podoba mi się ta spódnica i kapelusz.Nie podoba mi się twoja twarz jest taka jakby zniekształcona.Stylizacja ładna ;)
OdpowiedzUsuńa38013