Bardzo mi się podoba ten strój!Ten kombinezon ma śliczny wzór ;)Stylizacja bardzo ładna ;)a38013
Zgadzam się z komentarzem powyżej, kombinezon ma na prawdę świetny wzór! Dobrałaś do niego idealne dopełnienia kolorystyczne (moim zdaniem on jest głównym punktem stylizacji) w połączeniu z niebanalną twarzą i fryzurą długo zostaje w pamięci :)
nawet nie zauważyłam że to kombinezon.Super
Bardzo mi się podoba ten strój!Ten kombinezon ma śliczny wzór ;)
OdpowiedzUsuńStylizacja bardzo ładna ;)
a38013
Zgadzam się z komentarzem powyżej, kombinezon ma na prawdę świetny wzór! Dobrałaś do niego idealne dopełnienia kolorystyczne (moim zdaniem on jest głównym punktem stylizacji) w połączeniu z niebanalną twarzą i fryzurą długo zostaje w pamięci :)
OdpowiedzUsuńnawet nie zauważyłam że to kombinezon.Super
OdpowiedzUsuń