Witajcie. Znowu późno post dodaję, ale po prostu koszmarnie się czuję. Odkąd wróciłam ze szkoły to praktycznie tylko śpię... Z góry przepraszam za tylko jeden outfit. Stylizacja nie zachwyca mnie, ale lepsza taka niż żadna czyż nie? Z trendów, które pojawiają się w owej stylizacji to mogę wymienić jedynie ubrania w kolorze bieli, oraz spodnie w kolorze butelkowej zieleni. A tak na marginesie wspominając, czy u Was też zapowiada się taki okropny tydzień jak u mnie? Masa nauki i zmęczenie dają mi się we znaki od paru dni. Już mam obawy, co będzie dalej. Brak słońca również o sobie przypomina - przez to nie mam totalnie na nic ochoty, a mój humor sięga dna. Tęsknię za tą wakacyjną sielanką, za nierobieniem niczego i leniuchowaniem, a przede wszystkim za brakiem tego całego nawału spraw i problemów. Już Was nie zanudzam kochani, oto stylizacja:
Bluzka - It Girls
Spodnie - Chloe
Blazer - Nelly.com
Buty - Pretty n'Love
Torebka - Antidote
Naszyjnik - Nicholas Kirkwood Tribute
Pasek - Givenchy Tribute
Okulary - Royalty + Bonjour Bizou
U mnie od poniedziałku 13 stopni, a deszcz ciągle pada - serio, po prostu nic tylko się nad sobą użalać... nie znoszę takiej pogody, stanowczo wolę +30.
OdpowiedzUsuńRozumiem nawał roboty, sama nie wiem jak przeżyję kolejny tydzień - 3 duże testy, zajęcia dod. i jeszcze lasery w szpitalu na chorą nogę (czyli 1h mniej minimum).
Stylizacja świetna, żałuję, że nie mam tego pasku :C
u mnie jest 12 stopni i trochę świeci słońce,ale wolałabym lepszą pogodę;)Co do stylizacji to zieleń i biel wspaniale do siebie pasują.
OdpowiedzUsuńU mnie około 15 stopni, pochmurnie, deszcz, wszędzie kałuże - nienawidzę takiej pogody. Co do stylizacji to najbardziej podoba mi się w niej połączenie kolorów. To chyba najlepszy look z wykorzystaniem tego żakietu jaki kiedykolwiek widziałam :)
OdpowiedzUsuńBardzo ładna stylizacja,jest świetna!Wszystko mi się podoba oraz wszystko do siebie pasuje!Już którys raz powtarzam że te buty są prze cudowne!Śliczna ;**
OdpowiedzUsuńa38013