Już po zakończeniu?Ja tak, nie chce mi się iść do szkoły, szkoda, że już koniec wakacji :(
Co do stylizacji to taka jak widzicie, sami oceńcie.
Okulary - Fallen Angel
Cardigan - Stylien
Naszyjnik - Pretty n'Love
Bluzka - RIO
Legginsy - LE
Torebka - LE
Buty - Piviera
Jak ją oceniacie?

Stylizacja ładna,ale nie powalająca.Te buty są bardzo dziwne,bo wyglądają jakby to była sama podeszfa.Coś mi w tej stylizacji nie pasuje,ale do końca nie wieco ;)
OdpowiedzUsuńa38013
maja pasek, ale go nie widać na jasnej karnacji :p
UsuńOutfit sredni, nie lubie tej bluzki i torby, ale wiem iz trudno cos zrobic z tym plaszczem (:
OdpowiedzUsuńWakacje nie moga trwac wiecznie.... szkoda!
Ja już po zakończeniu, nawet już dawno bo miałam na 9;00 a o 10;00 już byłam w domku, do szkoły też mi się nie chce iść, a co do stylizacji będę szczerza i powiem, że nie podoba mi się, tak jednym słowem "wszystko nie trzyma się reszty" .. :)
OdpowiedzUsuńWandosz