Przepraszam, że nic nie dodałam w piątek, ale nie miałam czasu, bo byłam w szkole i i u koleżanki.Mam nadzieję, że Wam się stylizacja spodoba!
Okulary - Bonjour Bizou
Futro - DKNY
Top - Fallen Angel
Spódnica - DECADES
Torebka - Mr.
Buty - WOTW
Podoba Wam się?

Włosy są okropne i zniekształciły twarz :/
OdpowiedzUsuńA stylizacja ładna, choć oparta na oklepanym schemacie :)
Zgadzam się z osobą u góry.Stylizacja nie powala,ale nie jest zła ;)
OdpowiedzUsuńa38013
podoba mi sie ale zmien wlosy
OdpowiedzUsuń