poniedziałek, 2 września 2013

Niezwykle pilna prośba do Redaktorów!


Jeżeli któryś z Was cierpi na schorzenie - 'mam za dużo wolnego czasu', proszę, wręcz błagam, aby napisał do mnie. Mam niezwykle pilna prośbę niecierpiącą zwłoki! 

Z pozdrowieniami - Saritka1995.

4 komentarze: