Ciekawe :>+ Czemu nie zamykasz pod tymi postami komentarzy?Chyba są zbędne trochę ;p
*takimi
Oj, dużo pracy się kłania :)Wandosz
na razie mam czas ale z biegiem dni będzie go coraz mniej
Ciekawe :>
OdpowiedzUsuń+ Czemu nie zamykasz pod tymi postami komentarzy?
Chyba są zbędne trochę ;p
*takimi
UsuńOj, dużo pracy się kłania :)
OdpowiedzUsuńWandosz
na razie mam czas ale z biegiem dni będzie go coraz mniej
OdpowiedzUsuń