Bardzo ładne stylizacje, ale liczyłam na jakaś metamorfozę...
Bardzo ładna kreacja masz ogromny talent!!!
cudnie <3
Bardzo ładne stylizacje, ale liczyłam na jakaś metamorfozę...
OdpowiedzUsuńBardzo ładna kreacja masz ogromny talent!!!
OdpowiedzUsuńcudnie <3
OdpowiedzUsuń