Ostatnio w darmówka pojawiła się dosyć nieładna sukienka. Pokażę Wam przykładową stylizację z nią - musiałam wykorzystać ten dół, który w porównaniu z górą jest niczego sobie :)
Sukienka - b/n
Bluzka - Rio/sb
Kamizelka - Bonjour Bisou/sb
Rajstopy - Fame/sb
Buty - Sonia Rykiel/sb
Torebka - Monte Carlo/sb
Pasek - Fallen Angel/sb
Wisior-krzyż - Fallen Angel/sb
Beanie - Bonjour Bisou/sb
Co sądzicie o sukience? Zrobiliście ją w ogóle?


Bardzo ładna stylizacja
OdpowiedzUsuńaldona657
Rewelacyjna stylizacja, ja chyba ją zrobię :D
OdpowiedzUsuńMam tą sukienkę i też wykorzystuję tylko dół xD Bo góra jest okropna :)
OdpowiedzUsuńSukienka nawet ładna tylko,że ta góra jest ochydna.Stylizacje jak zawsze świetna ;)
OdpowiedzUsuńdziekuję za tak miłe opinie :)
OdpowiedzUsuńnie ma za co ;D
Usuń