piątek, 4 maja 2012

#13 Black&Purple


Ostatnio w darmówka pojawiła się dosyć nieładna sukienka. Pokażę Wam przykładową stylizację z nią - musiałam wykorzystać ten dół, który w porównaniu z górą jest niczego sobie :)

Sukienka - b/n
Bluzka - Rio/sb
Kamizelka - Bonjour Bisou/sb
Rajstopy - Fame/sb
Buty - Sonia Rykiel/sb
Torebka - Monte Carlo/sb
Pasek - Fallen Angel/sb
Wisior-krzyż - Fallen Angel/sb
Beanie - Bonjour Bisou/sb


Co sądzicie o sukience? Zrobiliście ją w ogóle?

6 komentarzy:

  1. Bardzo ładna stylizacja
    aldona657

    OdpowiedzUsuń
  2. Rewelacyjna stylizacja, ja chyba ją zrobię :D

    OdpowiedzUsuń
  3. Mam tą sukienkę i też wykorzystuję tylko dół xD Bo góra jest okropna :)

    OdpowiedzUsuń
  4. Sukienka nawet ładna tylko,że ta góra jest ochydna.Stylizacje jak zawsze świetna ;)

    OdpowiedzUsuń
  5. dziekuję za tak miłe opinie :)

    OdpowiedzUsuń