Pierwsza burza w tym roku już za mną. Nie stęskniłam się za nimi. Jednak lęk przed nimi nie uciekł...
Spodnie - Archive/sb
Sweter - dzisiejsza darmówka/sh
Cardigan - Fugde/sb
Buty1 - Bonjour Bisou/sb
Buty2 - DKNY/sb
Torebka1 - Fallen Angel/sb
Torebka2 - Monte Carlo/sb
Wisiorek-krzyż - Fallen Angel/sh



hey, pięknie wykorzystałaś ten męski sweter, ja też nie tęsknie przed burzami.
OdpowiedzUsuńZakochałam się w tej stylizacji ♥ . Głupoty gadacie, burze są piękne.
OdpowiedzUsuńhiruki
aaaaaaa! piękne?! ja się boję jak błyska - zawsze chowam się pod kocem XD z moim kotem XD
Usuń