sobota, 5 maja 2012

#14 Lighting, shining


Pierwsza burza w tym roku już za mną. Nie stęskniłam się za nimi. Jednak lęk przed nimi nie uciekł...

Spodnie - Archive/sb
Sweter - dzisiejsza darmówka/sh
Cardigan - Fugde/sb
Buty1 - Bonjour Bisou/sb
Buty2 - DKNY/sb
Torebka1 - Fallen Angel/sb
Torebka2 - Monte Carlo/sb
Wisiorek-krzyż - Fallen Angel/sh


3 komentarze:

  1. hey, pięknie wykorzystałaś ten męski sweter, ja też nie tęsknie przed burzami.

    OdpowiedzUsuń
  2. Zakochałam się w tej stylizacji ♥ . Głupoty gadacie, burze są piękne.

    hiruki

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. aaaaaaa! piękne?! ja się boję jak błyska - zawsze chowam się pod kocem XD z moim kotem XD

      Usuń