niedziela, 29 lipca 2012

Metamorfoza axanusia

Cześć, przepraszam, że wczoraj nie zrobiłam metamorfozy, bo przyjechała do mnie 'przyszywana' rodzina. Dlatego dzisiaj dodam dwie :). Oto pierwsza metamorfoza.

axanusia


PRZED: Właściwie.., nie zacznę inaczej. Kocham tą spódniczkę, ale zupełnie jej nie wykorzystałaś! Top jest śliczny, ale do niczego nie pasuje. Buty i ta torba są jedynie kompletem. Pasek mi się nie podoba, a i te chyba rajstopy.


PO: Tu wszystko pasuje, przy najmniej tak mi się wydaje. To była trudna metamorfoza, większość ubrań w Twojej szafie są HB's.

PRZED: No nie... Masz dobre oczy i włosy, nos jest nawet, nawet. Usta koszmarnie pomalowałaś, chodzi o tą "wazelinę". Masz bardzo krzywo pomalowane policzki. Źle pomalowałaś oczy. Po pierwsze brwi są za wysoko, po drugie są nieładne. Nie podoba mi się ten pieprzyk.

PO: Śliwkowo. Usta tylko musnęłam kremową szminką. Pomalowałam jasno policzki. Obniżyłam brwi i podniosłam usta. Oczy, jeżeli nie widać jak je pomalowałam proszę kliknąć w obrazek. Widać, że pomalowałam na kolor włosów, ale dodałam trochę turkusu.

OCENA: -3


PORADA: Kupuj też normalne ubrania, które pasują do wszystkiego, a nie tylko HB's-y. Zadbaj o twarz Dollki.

- Zgonix.

2 komentarze:

  1. Spodnie w po wyglądają dziwnie - naciągnięte jak rajstopy, a powinny być takie 'zwisające'. Ale oprócz tego strój po jest ładny, zwłaszcza jego kolorystyka. Strój przed to jakieś nieporozumienie (ten brąz). W makijażu przed nie podobają mi się policzki, wyglądają nieco klaunowato (bez obrazy dla axanusi :)), a w twarzy po nie podoba mi się to, że usta są tak wysoko. ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. ,,Przed'' za dużo tapety na twarzy, moim zdaniem :/. Stylizacje ,,przed;; i ,,po'' ujdą

    OdpowiedzUsuń