wtorek, 31 lipca 2012

Metamorfoza Maja111misss

Hej! Szybka metamorfoza.

Maja111misss



PRZED: Ładnie. Ale tak.., zwykle.

PO: Zabawiłam się kolorami, tak jak lubię. Mi pasuje wszystko.


PRZED: Niestety zdjęcia są ze wczoraj, ponieważ nie zdążyłam większości wczoraj zrobić nie robiłam już nowych obrazków. Tak, więc.., pasuje do kolorów ubrań, ale nie porywa.
EDIT: Poprosiłaś o "skomentowanie" części twarzy, a więc: oczy i nos bym zmieniła, i w 'PRZED' i w 'PO' usta są ładne :). Brwi są O.K.

PO: Użyłam najróżniejszych kolorów, pomalowałam policzki pudrem i musnęłam szminką usta. Zmieniłam fryzurę.

OCENA: 4+

PORADA: Mieszaj kolory.

- Zgonix.

UWAGA! Szkoda, że Sara nie dowie się o tym pierwsza, ale nie będzie mnie od 4.08 - 11.08, ślub wujka ;).

6 komentarzy:

  1. ,,Ale tak.., zwykle.'' to jest mój problem w tworzeniu czarno-białych stylizacji. Mogłabyś ocenić moje części twarzy, ponieważ nie jestem do nich przekonana.Dzięki za metamorfozę, postaram zastosować się do porady :).Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Czy wgl Hiruki i inne redaktorki piszą jeszcze na tym blogu?!

      Usuń
    2. Ojj.., też się zastanawiam.

      Usuń
  2. Fajna metamorfoza, podoba mi się makijaż `po`. Moim zdaniem powinnaś zmienić nos, ale to moja sugestia :) Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  3. +Przepraszam że przez ten tydzień wcale nie komentowałam, ale byłam u babci i nie za bardzo wchodziłam na bloga ponieważ babci ma strasznie powolny net ;/

    OdpowiedzUsuń