Hej! Szybka metamorfoza.
Maja111misss
PRZED: Ładnie. Ale tak.., zwykle.
PO: Zabawiłam się kolorami, tak jak lubię. Mi pasuje wszystko.
PRZED: Niestety zdjęcia są ze wczoraj, ponieważ nie zdążyłam większości wczoraj zrobić nie robiłam już nowych obrazków. Tak, więc.., pasuje do kolorów ubrań, ale nie porywa.
EDIT: Poprosiłaś o "skomentowanie" części twarzy, a więc: oczy i nos bym zmieniła, i w 'PRZED' i w 'PO' usta są ładne :). Brwi są O.K.
PO: Użyłam najróżniejszych kolorów, pomalowałam policzki pudrem i musnęłam szminką usta. Zmieniłam fryzurę.
OCENA: 4+
PORADA: Mieszaj kolory.
- Zgonix.
UWAGA! Szkoda, że Sara nie dowie się o tym pierwsza, ale nie będzie mnie od 4.08 - 11.08, ślub wujka ;).




,,Ale tak.., zwykle.'' to jest mój problem w tworzeniu czarno-białych stylizacji. Mogłabyś ocenić moje części twarzy, ponieważ nie jestem do nich przekonana.Dzięki za metamorfozę, postaram zastosować się do porady :).Pozdrawiam!
OdpowiedzUsuńCzy wgl Hiruki i inne redaktorki piszą jeszcze na tym blogu?!
UsuńOjj.., też się zastanawiam.
UsuńFajna metamorfoza, podoba mi się makijaż `po`. Moim zdaniem powinnaś zmienić nos, ale to moja sugestia :) Pozdrawiam
OdpowiedzUsuń+Przepraszam że przez ten tydzień wcale nie komentowałam, ale byłam u babci i nie za bardzo wchodziłam na bloga ponieważ babci ma strasznie powolny net ;/
OdpowiedzUsuńI tak miło, że wgl. komentujesz :).
Usuń